MÖBLER / Byråar, sekretärer / Byrå 6354788
nr 635 4788
Byrå
Rokoko, längd: 66, djup: 49, höjd: 83
Kondition: slitage, skador
Utrop:
5.000 kr
Såld:
4.800 kr
måndag 19 april 2010